لوح خاتم سلیمان

لوح خاتم سلیمان

خیلی از ایمیلهایی که در مورد نقش خاتم سلیمان و انگشتر خاتم سلیمان به همراه خواص را سوال کردند.کامل ترین توضیحات مربوط به این خاتم را تنها در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد حضرت آیت الله العظمی علامه مرحوم نجفی ارومیه ای می توان یافت. هر چند که بزرگانی چون علامه محمود دهدار، استاد جلال الدین همائی، ابن سینا و دیگران نیز توضیحات و اشکال مختلفی را در این باب آورده اند. اما توضیحات این کتاب شریف بسیار گویا تر و کامل تر به نظر می رسد. به همین دلیل متن کامل انگشتر حضرت سلیمان را در چند خط تایپ کردم و مابقی را به صورت اسکن در این تاپیک قرار دادم.

images khatam

در این پست دستور کامل نقش لوح سلیمان روی فلز هفت جوش را به همراه آداب کامل آن قرار میدهیم.

از دوستانی که میخواهند این نقش را خود حکاکی کنند باید تمام آداب آن را به درستی انجام دهند و بعد از حکاکی هم باید آداب چهل روزه را هم خوب رعایت کنند

این شرح مهر یا لوح خاتم حضرت سلیمان علیه السلام شرح طلسم است و فواید آن بدانکه خاصیت این خاتم سلیمان خواص بسیار است.هر گاه همه دنیا کاغذ گردد و دریاها جوهر مداد و جن و النس نویسنده شوند,شرح این خاتم را نتوانند نوشت. و حضرت رسالت پناه فرمود که حرمت این خاتم را نگاه دارد هر چه خواهد که این خاتم را با خود داشته باشد باید بگیرد نقره یا طلا, هر کدام که مقدور باشد نقش کند بهر هر مرادی که داشته باشد که شرح موافق باشد سه روز روزه بدارد و بعد از آن نقره یا برنج(هفت جوش) بر زیر سر نهد و خاتم را در روز سیم در ساعت سعد آنرا بدهد نقش کند و قاعده آن است که آن حکاک در آن وقت دو رکعت نماز گذارد و بوی خوش بر آتش نهد(منظور بخورات دود کند) و خاتم را حکاکی کند. و خواص این خاتم بسیار است .اما مختصر نمودیم تا خواننده و نویسنده را ملال نباشد از هزار خواص یکی نوشته نشده است و ۳۷ خاصیت دارد. اول آنکه نگه دارنده این دعا از شر جن و انس ایمن گردد و در امان حضرت رب العزت بوده باشد.دوم نگاه دارنده این خاتم را در نظر جمیع خلایق عزیز و محترم باشد و سحر و جادو بر وی کار نکند.سیم اگر کسی این خاتم را در گلاب اندازد و روی خود بشوید و هر کس او را ببیند دوست او شود.

چهارم : هر که این خاتم را بموم عروسی نهد بنام هر کس که خواهد در آتش اندازد آنکس بیقرار گردد و باید که قمر در برج آتش باشد. ششم.اگر کسی در میان دو کس ناسازگاری باشد بگیرد موم عروسی و سه مهر بر آن نهد یکی را برابر قبله دفن کند و دیگر را در آستانه دفن کند و یکی را با عود بسوزاند آنکس چنان محب او شود مثل یوسف و زلیخا.هفتم:اگر کسی قرض دار باشد بگیرد موم کافوری و سر خاتم را بر او نهد یکی را در جیب نهد و یکی را در دامن ببندند و یکی را در میان قوطی نهد خدای تبارک و تعالی به برکت این خاتم قرض او ادا شود.هشتم:اگر کسی در میان کاری فرو مانده باشد این خاتم را بر موم عروسی نهد در روز جمعه دو رکعت نماز گذاردو بر خاتم سجده کند و استدعا از حضرت رب العزه کند کار بسته او گشاده گردد.نهم:

متاسفانه در بعضی از سایتها میبینیم که سفارش این لوح را میگیرند و بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان از مشتری میگیرند و همچنین اصلا اداب حکاکی و اداب ۴۰ روزه نگه داری آن را در سایت قرار نمیدهند.

حالا یا بلد نیستند و یا نمیخواهند به عموم اطلاع رسانی کنند. خدا داند و بس

ما در این پست اداب کامل و جامع حکاکی و اداب چله نشینی را به طور مفصل شرح میدهم.

و شما دوست گرامی اگر میخواهید خودتان این لوح را انجام دهید باید حتما حتما تمام اداب را بدرستی رعایت کنید

این طلسم را باید بر روی ورقه نقره یا برنج در سعد ترین ساعت ها همراه با بخورات مخصوص نقش نمود .

اگر در لحظه طلوع آفتاب روز یکشنبه حک کنید، محبوب جمیع خلایق گشته و

جمیع انس و جن به تسخیر شما در می‌آیند. همچنین، باعث رفع دشمنی‌ها و ایجاد

محبت می‌گردد.

اگر در ساعات و ایام سعد حک کنید، جمیع ابواب رزق و روزی به رویتان به شدت گشاده

می‌گردد و ثروت و دولت از غیب می‌رسد. همچنین موجب راحتی و اسباب زندگی

دنیوی می‌گردد.

حامل این لوح خاتم، از جمیع آفات دنیوی و حوادث و بلایا و مرگ مفاجات، سالم و محفوظ

می‌ماند. در همه حال نیز حامل می‌بایست، هر روز به آن نگاه کند و آن را از دید

دیگران پنهان نموده و راز خود را فاش نکند.

پس شما برای تهیه این لوح نیاز دارید که

قاعده کلی حکاکی لوح خاتم سلیمان روی فلز هفت جوش:

۱- لوح برنج (فلز هفت جوش) به اندازه پلاک گردنی که روی ان نباید از قبل چیزی نوشته شده باشد تهیه کنید

۲- سه روز قبل از حکاکی روزه بگیرید

۳-شب هنگام خواب فلز برنج را در زیر سر خود بگذارید.

۴-در روز سوم در ساعت سعد(که ساعت های سعد روزهای یک شنبه, دو شنبه,چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه) و باز بهترین روزها یک شنبه و پنج شنبه و جمعه می باشد. و نقش را در برنج حکاکی کند

۵-بهترین روزها در 20 روز اول ماه قمری می باشد.

۶-قبل از حکاکی دو رکعت نماز به جای بیاور

۷-بعد از نماز در حین حکاکی بخورات خوش عطر دود کنید.میتوانید از عطاری ها بخودر کندر تهیه کنید و در حین دودکردن بخورات حکاکی کنید.

۸-زکات آن را هم به مبلغ بین ۸ تا ۱۰ هزار تومان پرداخت نمایید.

۹- وضو بگیرید و رو به قبله بنشینید

۱۰-سه بار ایت الکرسی بخوانید و بعد از خواندن ۴ بار بگویید(یا حفیظ یا حافظ یا وکیل یا متین) و سپس به خود و تمام اطراف خود فوت کنید(بدمید)

۱۱-رو به قبله بنشینید و ابتدا قلم حکاکی را در دست بگیرید.

۱۲- سپس فلز هفت جوش را روی زانوی پای راست بگذارید

۱۳-سپس قبل از حکاکی بگویید.

یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا ارحم الرحمین یا ارحم الرحمین یا رحمن یا رحمن لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم الهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

حال در یک طرف لوح, لوح خاتم سلیمان که در بالا قرار داده ایم را نقش کنید و در طرف دیگر لوح بعدی را نقش کنید

توجه کنید که در قسمت دوم ابتدا امظای تعویذ را نقش کنید سپس در چهار طرف نام موکل را بنویسید و بین نام موکلها جدول را بکشید و اعداد را بنویسید.

اگر شما در این مدت چهل روز کارتان را درست انجام دهید در همین مدت عجایب زیادی میبینید.و بعد از چهل روز تمام مشکلات و گره های شما کم کم از بین میرود. و این لوح کم کم با شما و روحتان ارتباط نزدیک برقرار میکند.

من شرح کامل و مفصل آن را بیان کردم و فکر نکنم دیگر جای سوالی برای انجام آن باقی مانده باشد.

طرز حکاکی لوح سلیمان و اداب چهل روزه آن را کامل و جامع برایتان بیان کردم.و غیر از این اگر انجام دهید ,طریقه آن درست نیست.

امیدوارم که موفق باشید

این لوح هم طبق لوح های دیگر برای دارنده این لوح آداب و چله دارد که بعد از دریافت حتما باید چله آن را رعایت کند.چون همانطور که میدانید این لوح هم موکلی دارد که با رعایت چله و انجام اداب این چله موکل را دعوت میکنید . پس بدون انجام چله این لوح شما نتیجه ای نمیبینید. حتما باید چله ان را رعایت کنید که بعد از ارسال این لوح به دستتان چله ان هم برایتان ارسال میشود.


از کسانی که خودشان بنا به هر دلیلی نمیتوانند این لوح را بنویسند. میتوانید سفارش دهید تا برایتان انجام دهم.

هزینه لوح روی فلز هفت جوش(برنج) به همراه کیف چرم دعا به همراه جعبه بسته بندی شکیل و هزینه ارسال و حکاکی و بخوراتهمرا با بسته بندی شکلیل به مبلغ 70 هزار تومان و در ضمن این لوح را فقط در 20 روز اول ماه قمری انجام میدهم.لطفا برای تهیه عجله نفرمایید.و یا تماس تلفنی نفرمایید.

کسانی که لوح را دریافت کردند باید حتما اداب و شرایط استفاده از آن که در بالا آمده است را انجام دهند .

لطفا برای تهیه سفارش روی لینک زیر کلیک کنید تا در نزدیکترین زمان با شما تماس گرفته تشود و هماهنگی های لازم جهت ارسال انجام شود.

http://inapply.dayanshop.com/thetba-contents/themes/dayanshop/images/buy-post_b.gif

توجه کنید که این لوح به صورت تحویل درب منزل و بعد تصویه حساب ارسال می شود60000 تومان

لوح بخت گشایی فوری و مجرب,لوح زواج

وفق بسم الله الرحمن الرحیم روی فلز هفت جوش