لوح بخت گشایی فوری و مجرب,لوح زواج

لوح بخت گشایی فوری و مجرب,لوح زواج
لوح زواج


لوح بخت گشایی فوری و مجرب

سلام خدمت دوستان در این پست میخواهم یکی از لوح های بخت گشایی قوی و مجرب را که از یکی از کتب قدیمی سنگی به زبان عربی نوشته شده و تمام ویرایش و نت برداری و ترجمه شده و در این پست قرار میدم.

این لوح که معروف به لوح زواج می باشد.از کارگشاترین لوح در بخت گشایی دختران و زنان بی شوهر می باشد که عین ترجمه از کتب خطی عربی را در زیر مینویسم

در گذشته دخترانی که بخت انها بسته بوده و یا برای انها شوهر پیدا نمیشده و یا اینکه خواستگار داشتند و لی کار صورت نمیگرفته و یا گره ایجاد میشده نزد ملا سجاد عراقی میرفتند تا ملا برای آنها لوح زواج را در فلز هفت جوش حک میکرده و به همراه چله آن لوح به آنها میداده که بخت دختر خیلی زود گشوده میشده.

این لوح بسیار مجرب و کارگشا می باشد که تجربه های زیادی شده و بسیار به اثبات رسیده

و اما لوح زواج که یک طرف آن خانه ۴*۴ می باشد و طلسم مخصوص زواج به صورت حروف ابجد در این خانه قرار گرفته و در طرف دیگر لوح خانه ۵*۲قرار دارد و ۵ اسم اعظم به همراه حروف ابجد آن در خانه ها قرار گرفته

لوح زواج در طرف جلوی لوح:

لوح زواج

لوح زواج در طرف پشت لوح:

لوح زواج

قاعده:

زمان حکاکی این لوح در ۱۵ روز اول ماه قمری در ساعات سعد می باشد

در هنگام شب نباید حکاکی کنید

و همچنین در هنگام اذان هم نبایسد حکاکی کرد

در هنگام حکاکی از بخورات و جوش شیرین استفاده کنید

وضو بگیرید و دور خود با کارد حصار بکشید

سه بار ایه الکرسی بخوانید و به خود و اطراف فوت کنید

سپس شروع به حکاکی لوح کنید

در حین حکاکی با کسی حرف نزنید

و دهان خود را در حین حکاکی با عسل یا کشمش شیرین نگه دارید.

قاعده نگهداری دارنده لوح:


این لوح هم طبق لوح های دیگر برای دارنده این لوح آداب و چله دارد که بعد از دریافت حتما باید چله آن را رعایت کند.چون همانطور که میدانید این لوح هم موکلی دارد که با رعایت چله و انجام اداب این چله موکل را دعوت میکنید . پس بدون انجام چله این لوح شما نتیجه ای نمیبینید. حتما باید چله ان را رعایت کنید که بعد از ارسال این لوح به دستتان چله ان هم برایتان ارسال میشود.


و چله لوح را هم باید انجام دهید.

از دوستانی که بنا به هر دلیلی نمیتوانند این لوح را حکاکی کنند این لوح را فقط در ۱۵ روز اول ماه قمری حکاکی میکنم که ان را به همراه چله آن برای شما عزیزان ارسال میکنم.

این لوح بدون انجام دادن چله ان ارزشی ندارد.

دقیقا مثل این است که شما برنج را خیس دهید و در بالای اجاق گاز قرار دهید.و دیگر زیر اجاق را روشن نگنید.

اگر اجاق را روشن نکنید و برنج را حرارت ندهید.هیچ وقت نمیتوانید از برنج استفاده کنید

برنج دقیقا همان لوح است و حرارت اجاق دقیقا همان چله آن است.پس لوح بدون چله اثری ندارد.

کسانی که لوح به همراه چله ان را میخواهند درخواست دهند لطفا روی لینک زیر کلیک کرده و بعد از پر کردن فرم فقط در ۱۵ روز اول ماه قمری آماده کرده و بعد از اماده کردن برایتان ارسال میکنیم.

این لوح در فلز هفت جوش (برنج) به همراه چله آن و یک گردنبند چرم ارسال خواهد شد.برچسب ها: گردنبند خانمها , گردنبند چرم برای خانمها , گردنبند شبک برای خانمها , لوح بخت گشایی , بخت گشایی , دعای بخشت گشایی , دعای بخت گشایی فوری ,
50000 تومان

لوح خاتم سلیمان

وفق بسم الله الرحمن الرحیم روی فلز هفت جوش